Menu

Drzwi przeciwpożarowe

7 czerwca 2016 - Producenci
Drzwi przeciwpożarowe

Chcemy Państwa zainteresować firmą z branży budowlanej z ukierunkowaniem na bezpieczeństwo pożarowe. Producent oferuje przede wszystkim drzwi stalowe przeciwpożarowe, kalpy oddymiające, profile stalowe, systemy zabezpieczeń ppoż.  Taka oferta jest bardzo cenna i na pewno powinna zainteresować każdego kto myśli o bezpieczeństwie pożarowym oraz o biernych systemach zabezpieczeń. Szczególnie polecamy przy budowie biurowców i budynków użyteczności publicznej, ale stosowanie tych zabezpieczeń przeciwpożarowych w budownictwie rodzinnym również ma niebagatelne znaczenie.

Producent ma swoją siedzibę w okolicach Warszawy, ale oferta ma zasięg ogólnopolski, a nawet europejski. Jakra Corporation działa w branży od kilkudziesięciu lat, a na swoje produkty posiada wszystkie najważniejsze i aktualne certyfikaty. Dodatkowo od kilkunastu lat mają wprowadzony system ISO 9001. Są to fakty, które określają firmę bardzo wysoko w specjalizacji rozwiązań przeciwpożarowych i jeszcze dodatkowo warto zapoznać się z listą klientów u których wdrożyli do tej pory swoje realizacje. Wśród tych klientów są takie instytucje jak banki, hotele, szpitale, sądy, państwowe urzędy i całe osiedla mieszkaniowe.

Trzeba jeszcze zaznaczyć, że nawet jeśli potrzebujemy tylko jedną sztukę drzwi przeciwpożarowych, to ta firma zrealizuje nasze zamówienie. Działają również dla jednostkowych zamówień i moją w swojej ofercie kilka typów drzwi normatywnych dla pojedynczych klientów.

Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą. Firma z tego co nam obecnie wiadomo poszukuje przedstawicieli w kraju i za granicą, także zachęcamy również i do takiej współpracy.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marek Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Marek
Gość
Marek

Potwierdzam. Porządna firma ze świetnym produktem!